Be the Change! PDF Drukuj Email
Piątek, 09 Październik 2009 16:27

Program "Be the Change!" stworzony przez Peace Child International wspiera młodych ludzi działających na rzecz społeczności lokalnych. Jeśli nie masz jeszcze 25 lat i masz pomysł na projekt służący społeczności lokalnej, to przejrzyj wymagania dotyczące projektów młodzieżowych i prześlij swoje propozycje do Peace Child International. Specjaliści z Peace Child International pomogą ci określić priorytety i problemy twojej społeczności oraz sposoby ich rozwiązania.

Projekty powinny spełniać następujące kryteria: 
- być faktycznie realizowane przez młodzież;
- korzyść z projektu musi płynąć dla społeczności a nie pokrywać indywidualne potrzeby (granty nie mogą dotyczyć czesnego lub kosztów podróży);
- budżet projektu nie może przekraczać 500$;
- posiadać dwóch doświadczonych i zaangażowanych dorosłych, którzy będą mentorami projektu przestrzegając zasad współzarządzania;
- posiadać wskaźniki, dzięki którym będzie można dokonać ewaluacji (oceny) realizacji projektu;
- projekty mogą mieć charakter zarówno społeczny (np. w takich dziedzinach jak zdrowie, edukacja, sprzątanie środowiska naturalnego, itp.) jak i zakładać generowanie przychodu (fundusze na rozpoczęcie działalności biznesowej lub stworzenie miejsc pracy)

Terminu składania wniosków: 31 pażdziernika 2009 r.

Formularz aplikacyjny znajduje sie na stronie internetowej. Należy go przesłać do odpowiedniego przedstawiciela Peace Child International:

EUROPA: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Profesjonalne statystyki www

Partnerzy projektu

Koordynator projektu