Na dobry początek! PDF Drukuj Email
Czwartek, 03 Wrzesień 2009 17:07
Fundacja BGK im. Jana Kantego Steczkowskiego zaprasza instytucje non-profit, działające w miejscowościach do 20 tys. mieszkańców do konkursu o dofinansowanie w ramach programu "Na dobry początek!". Konkurs ma na celu stworzenie dzieciom w wieku przedszkolnym szans na ciekawą i twórczą edukację, możliwość uczestnictwa w zajęciach zachęcających do aktywności, wspólne z rodzicami lub osobami ze społeczności loklanej poznawanie siebie i otoczenia.
Do konkursu zaproszone są wszystkie instytucje non-profit, w szczególności: przedszkola publiczne, fundacje, stowarzyszenia, biblioteki, świetlice wiejskie, domy kultury i inne działające na rzecz dobra publicznego powołane i działające w miejscowościach do ok. 20 tys. mieszkańców. Dofinansowanie może wynieść od 3 do 10 tys. zł. W konkursie dofinansowane zostaną projekty edukacyjne kierowane do małych dzieci, czyli działania zaplanowane w określonym czasie, posiadające określony cel i wykraczające poza stałą / bieżącą działalność wnioskujących instytucji. Będą brane pod uwagę działania innowacyjne w danym środowisku, czyli projekty wprowadzające nową ofertę dla dzieci w danej społeczności.

Aby zgłosić się do konkursu należy zapoznać się z regulaminem konkursu, przygotować projekt, wypełnić wniosek o dofinansowanie na określonym formularzu i przesłać go w 3 egzemplarzach. Wnioski można nadsyłać do 07 września 2009 r. na adres fundacji.

Regulamin konkursu oraz formularz wniosku znajdują się na stronie fundacji w zakładce programy / dotacje. 

 
Dodatkowych informacji o programie udziela Adrianna Lepka, 
tel. 22 59 65 735, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Profesjonalne statystyki www

Partnerzy projektu

Koordynator projektu